ثبت نام    صفحه اصلی          

جستجو در نتایج
ورود کاربران
شناسه
رمز عبور
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کردم!

لينک های مرتبط

تبادل لينک

نظر سنجی
وضعیت سرویس دهی
خوب
متوسط
ضعیف

وضعیت آب و هوا

صفحه اصلی :: درباره بیمه البرز :: مرامنامه

  • مرامنامه

شركت سهامي بيمه البرز با سابقه‌اي نزديك به نيم قرن و برخوردار از اعتبار و خوشنامي نزد مشتريان خود ، با اتكاء بر توانايي حرفه‌اي و تخصصي همكاران و توانگري مالي و مديريتي به عرضه انواع خدمات بيمه‌اي در سراسر كشور مي‌پردازد .
بهبود مداوم توانگري (پشتوانه مالي و تخصص حرفه‌اي) و ماندگاري (حضور هميشگي در صنعت بيمه و اقتصاد كشور) شركت هدف راهبردي ماست. در تحقق اين هدف‌ها كه مشتري مداري و تلاش براي خدمت‌رساني به مردم را تضمين مي‌كند مجموعه مديران ، كاركنان ، شبكه نمايندگي شركت و كارگزاران سهم و جايگاه ويژه دارند.

اهداف مشترك، منافع مشترك و وفاداري اين اعضاء به خانواده بيمه البرز تضمين‌كننده توانگري و حضور مداوم است. بيمه‌گذاران كوچك و بزرگ در سراسر كشور از خدمات حرفه‌اي و صادقانه اعضاء خانواده بيمه البرز بهره مي‌گيرند و حضور تعداد كثيري از مشتريان كه طي سال‌هاي طولاني به آنان خدمت كرده‌ايم گواه اين ادعاست. صداقت و شفافيت در ارتباطات و حفظ جايگاه و شأن انساني اعضاء خانواده بيمه البرز و بيمه‌گذران مرام ماست.
بازار بالقوه بيمه كشور بسيار گسترده است و در تبديل آن به بالفعل تنها خلاقيت ، نوآوري و ابداع با رعايت الگوي‌ مشتري مداري كارساز خواهد بود. رقابت غيرحرفه‌اي تنها منافع كوتاه مدت را تأمين مي‌كند اما خانواده بيمه البرز كه به حضور قدرتمند و درازمدت در صنعت بيمه كشور مي‌انديشد بر رقابت سالم، حرفه‌اي و مبتني بر اخلاق كسب و كار و جلب رضايت و حفظ حقوق مشتريان تكيه دارد. نزديك به نيم قرن با خوشنامي و اعتبار در اين حرفه مانده‌ايم و اميدواريم با پايبندي به اصول بنگاهداري اقتصادي، در چارچوب قوانين و مقررات، مصممانه در عرصه اقتصاد كشور فعالانه بمانيم و در توسعه اقتصاد ملي نقشي در خور ايفا نماييم.
توانمندي شبكه نمايندگي در بازاريابي و فروش، ظرفيت بالاي تخصصي همكاران در ارائه خدمات فني بيمه‌اي، انتخاب روش‌هاي علمي در مديريت منابع و تداوم وفاداري مجموعه مشتريان به شركت سهامي بيمه البرز پشتوانه ماست. دقت، سرعت و صداقت در كار روش ما و كسب رضايت مشتريان هدف ماست.

 


تمامي حقوق اين پايگاه اينترنتي براي شرکت بيمه البرز نمايندگي اماني فر کد 4827 محفوظ مي باشد. Copyright © 2013 Amanifar Insurance Co. All rights reserved.

POWERED BY 4GAP