ثبت نام    صفحه اصلی          

جستجو در نتایج
ورود کاربران
شناسه
رمز عبور
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کردم!

لينک های مرتبط

تبادل لينک

نظر سنجی
وضعیت سرویس دهی
خوب
متوسط
ضعیف

وضعیت آب و هوا

  1/4/92

مجمع بیمه البرز ۵ تیر برگزار می‌شود

 

مجمع بیمه البرز ۵ تیر برگزار می‌شود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه البرز پنجم تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز، در ‌مجمع عمومی ‌عادی سالیانه این شرکت، صورت‌های مالی در سال مالی منتهی به ۳۰ اسفندماه سال ۱۳۹۱بیمه البرز بررسی خواهد شد.

مجمع بیمه البرز ۵ تیر برگزار می‌شود

بررسی و تایید گزارش عملکرد هیات مدیره ، اتخاذ تصمیم درباره تقسیم سود، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و انتخاب روزنامه های کثیرالانتشار برای درج آگهی های مجمع در سال مالی جدید از دیگر دستورات جلسه مجمع بیمه البرز خواهد بود.

بنابراین گزارش، مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه البرز ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۵ تیر ماه در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزی این شرکت واقع در تهران خیابان شریعتی بالاتر از خیابان شهید وحید دستگردی(ظفر) نبش کوچه آبان شماره ۱۳۲۰ برگزار می شود.

 

شنبه 1 تیر 1392


  22/2/92

در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه: غرفه البرز به عنوان غرفه برتر بیمه ای انتخاب شد

در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه: غرفه البرز به عنوان غرفه برتر بیمه ای انتخاب شد

 

در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه: غرفه البرز به عنوان غرفه برتر بیمه ای انتخاب شد

غرفه بیمه البرز به عنوان غرفه برتر بیمه‌ای هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز، ستاد برگزاری "ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه" غرفه بیمه البرز را براساس معیارهای نوآوری، برگزاری کارگاه و ارائه بسته‌های آموزشی، نظم و دقت در ارسال مدارک قبل از نمایشگاه، رعایت شئونات اسلامی، سابقه حضور در نمایشگاه، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ، حمایت از نمایشگاه، و متراژ غرفه به عنوان غرفه برتر بیمه‌ای نمایشگاه  انتخاب کرد.

این گزارش حاکی است غرفه بیمه البرز در سال گذشته نیز به عنوان غرفه برتر ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه انتخاب شده بود.

 

 

 

یکشنبه 22 اردیبهشت 1392


  9/2/92

قابل توجه بيمه گذاران محترم شرکت بيمه البرز

قابل توجه بیمه گذاران محترم شرکت بیمه البرز

قابل توجه بیمه گذاران محترم شرکت بیمه البرز در اجرای بخش اخیر ماده 93 قانئن بودجه 1390 کل کشور و مفاد نامه شماره 67463/91/370 مورخ 15/12/91 سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان ، بدین وسیله از کلیه بیمه گذارانی که در سال 1389 اقدام به خرید بیمه نامه شخص ثالث از شرکت بیمه البرز نموده اند دعوت به عمل می آید جهت تسویه مبالغ مازاد پرداختی خود از طریق منظور نمودن تخفیف در بیمه نامه شخص ثالث جدید، به شعب و نمایندگی های مربوطه این شرکت در سراسر کشور مراجعه نمایند.
دوشنبه 9 اردیبهشت 1392

  ۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳:۴۳ ق.ظ

مدیر عامل بیمه البرز رییس کل بیمه مرکزی شد

بر اساس تصویب هیات دولت ، مدیر عامل بیمه البرز رییس کل بیمه مرکزی شد بر اساس تصویب هیات دولت ، مدیر عامل بیمه البرز رییس کل بیمه مرکزی شد با تصویب هیات دولت، "محمدابراهیم امین"، مدیرعامل بیمه البرز به‌عنوان رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد. به گزارش مدیریت روابط عمومی و بین الملل، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه جلسه 13 شهریورماه هیأت دولت در جمع خبرنگاران از انتخاب "محمدابراهیم امین" به‌عنوان رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران خبر داد. سوابق محمد ابراهیم امین : سمت پیشین: رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی بیمه البرز سوابق اجرایی : ـ عضو هیأت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان و مدیرکل آموزش61 ـ 1358 ـ معاون و رئیس سازمان برنامه و بودجه سیستان و بلوچستان 77 ـ 1361 ـ مدیرکل دفتر امور بازرگانی سازمان برنامه و بودجه و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور 80 ـ 1377 ـ عضو هیأت مدیره و معاون طرح و برنامه بیمه ایران 83 ـ 1381 ـ رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی بیمه البرز تاکنون ـ 1383 عضویت در شوراها: ـ دبیر شورای برنامه‌ریزی بازرگانی و تعاون در برنامه سوم 1380 ـ 1377 ـ عضو شورایعالی بانک ها 1380 ـ 1377 ـ عضو شورای خرید کالاهای اساسی 1380 ـ 1377 ـ عضو کمیسیون فرعی شورای پول و اعتبار 1380 ـ 1377 ـ عضو کمیسیون فرعی ستاد اقتصادی دولت 1380 ـ 1377 ـ نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در مجامع عمومی بانک ها، بیمه‌ها و شرکت های بازرگانی دولتی1380 ـ 1377 ـ عضو هیأت مدیره سازمان عمران سیستان 1375 ـ 1371 ـ عضو هیأت رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان شرکت سهامی بیمه ایران ازسال 1382 تا کنون پنجشنبه 14 شهریور 1392


  18/1/92

بيمه البرز كتاب ارزيابي خسارت را منتشر كرد

بيمه البرز كتاب ارزيابي خسارت را منتشر كرد

بيمه البرز كتاب ارزيابي خسارت را منتشر كرد

شركت بيمه البرز كتاب "ارزيابي خسارت" را منتشر كرد .

به گزارش روابط عمومي و بين الملل بيمه البرز ، كتاب ارزيابي خسارت نوشته عباس گلچينيان در سه فصل كليات خسارت، ارزيابي خسارت براساس ديدگاه آيين‌نامه شماره 50 و ارزيابي خسارت منتشر شده است.

اين كتاب اولين و تنها مرجع در مورد ارزيابي خسارت است چون تدوين و برنامه ريزي يك روش هدفمند در برآورد عادلانه خسارت و پايبندي كارشناسان به آن، ‌نقش موثري در ايجاد رضايت بيمه‌گزاران و گرايش مردم به خريد بيمه دارد.

اين گزارش حاكي است، ‌انتشارات شركت بيمه البرز از سال 1372 تا كنون 25 عنوان كتاب را در مباحث اقتصادي و بيمه منتشر کرده است .


  ۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵:۰۹ ق.ظ

کارگاه آموزشی مدیریت ریسک برگزار می شود

اولین کارگاه آموزشی تخصصی "مدیریت ریسک" از سوی انجمن حرفه ای بیمه برگزار می شود.کارگاه آموزشی مدیریت ریسک برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز، این کارگاه آموزشی دهم مهرماه از ساعت 14 تا 18 برگزار می شود.
بر این اساس، متقاضیان می توانند برای ثبت نام در کارگاه " مدیریت ریسک " به آدرس اینترنتی انجمن حرفه ای بیمه www.ahsb.ir مراجعه کنند. 

 

شنبه 30 شهریور 1392


  ۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳:۱۶ ق.ظ

با تصویب مجمع عمومی فوق العاده، بیمه البرز دارای بیشترین ت بیمه شد

با تصمیم مجمع عمومی فوق العاده، شرکت بیمه البرز به بزرگ‌ترین شرکت بیمه کشور از لحاظ سرمایه تبدیل شد.
مجمع عمومي فوق العاده شركت بيمه البرز برگزار شد و اين مجمع با افزايش سرمايه طي يك مرحله موافقت كرد تا سرمايه اين شركت از  مبلغ600 ميليارد ريال به سه هزار و 600 ميليارد ريال افزايش يابد .

با تصویب مجمع عمومی فوق العاده، بیمه البرز دارای بیشترین سرمایه در صنعت بیمه شد


به گزارش روابط عمومي و بين الملل بيمه البرز ، محمدرضا تقوايي ، نايب رييس هيات مديره اين شركت در مجمع عمومي فوق العاده ،‌ بهره مندي از مزاياي معافيت مالياتی و الزام بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران مبني بر لزوم افزايش سرمايه شركت هاي بيمه ظرف چهار سال آينده را از اهداف اساسي افزايش سرمايه بيمه البرز عنوان كرد و گفت : بنابر پيشنهاد بيمه مركزي  و مصوبه هیات دولت،‌ شركت هاي بيمه موظف شده اند ظرف چهار سال آينده سرمايه خود را به چهار هزار ميليارد ريال افزايش دهند .


وي تاكيد كرد : با اين افزايش سرمايه ،  بيمه البرز دارنده بالاترين سرمايه در بين شركت هاي بيمه خواهد بود .

به گفته نايب رييس هيات مديره بيمه البرز كه رياست مجمع عمومي فوق العاده اين شركت را بر عهده داشت ، با افزايش سرمايه انجام شده ،‌ در آينده‌ای نزديك شاهد رشد بيشتر بيمه البرز به لحاظ توانگري و جذب پورتفوي در صنعت بيمه كشور خواهيم بود .

سيد رسول تاجدار، قائم مقام مديرعامل و معاون منابع و پشتيباني شركت بيمه البرز نيز در اين مجمع با بيان اينكه افزايش سرمايه اثرات مثبتي بر عملكرد اين شركت خواهد گذاشت ، تصريح كرد: افزایش میزان سهم نگه‌داری  از سوي بيمه البرز پس از افزايش سرمايه از جمله مزایای افزایش سرمایه خواهد بود ضمن اينكه با تغيير و بهبود  شرايط اقتصادي كشور ، اين افزايش سرمايه ، بيمه البرز را آماده حضوری فعال‌تر در رقابت های داخلی و خارجی خواهد کرد.


وي ادامه داد : اين افزايش سرمايه ، حاشيه توانگري بيمه البرز را نيز افزايش مي دهد چون يكي از عوامل اثر گذار در حاشيه توانگري ،‌ افزايش حقوق صاحبان سهم است .

تاجدار تاكيد كرد : بيمه البرز با داشتن 3 هزار و 600 ميليارد ريال سرمايه ،‌ از اين پس بزرگ‌ترين شركت بيمه اي به لحاظ سرمايه خواهد بود.

اين گزارش حاكي است ، مجمع عمومي فوق العاده بيمه البرز با حضور بيش از 92 درصد سهامداران و به رياست محمدرضا تقوايي ، نايب رييس هيات مديره اين شركت برگزار شد و علي خورسنديان ،‌ نماينده وزارت امور اقتصادي و دارايي و قربان غديري نماينده گروه مالي ملت كه هر كدام 20  درصد سهام بيمه البرز را در اختيار دارند به عنوان ناظرين اول و دوم و ساسان ترابي زاده به عنوان دبير مجمع ، ‌رييس جلسه را همراهي كردند .
 

 

 

یکشنبه 31 شهریور 1392


  ۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸:۵۱ ق.ظ

مدیرعامل بیمه البرز به عنوان رییس کل بیمه مرکزی معارفه شد

مدیرعامل بیمه البرز از سوی هیات دولت به عنوان رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران انتخاب و در جلسه ای با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران عامل شرکت های بیمه معارفه شد.

رییس کل جدید بیمه مرکزی:مدیرعامل بیمه البرز به عنوان رییس کل بیمه مرکزی معارفه شد

بیمه مرکزی دیگر اجازه ارزان فروشی و دامپینگ نخواهد داد

رییس کل جدید بیمه مرکزی با بیان این نکته که این سازمان، دامپینگ و ارزان فروشی را کنترل خواهد کرد، اظهار داشت: یکی از وظایف نظارتی بیمه مرکزی کنترل شرکت های نرخ شکن است و از این پس به هیچ شرکتی اجازه ارزان فروشی نخواهیم داد مگر آنکه آن شرکت سودآوری و کارآمدی خود را به اثبات برساند.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز، محمد ابراهیم امین در مراسم معارفه رسمی خود به عنوان رییس کل بیمه مرکزی تاکید کرد: فقط شرکت‌های کارآمد می توانند ارزان فروشی کنند و نرخ‌های پایین در بازار ارایه دهند ولی بیمه مرکزی با شرکت‌هایی که بدون دلیل نسبت به دامپینگ اقدام و قیمت‌های پایین ارائه کنند برخورد خواهد کرد.

وی افزود: بیمه مرکزی در دوره جدید نظارت مالی، فنی و نظارت بر احراز صلاحیت مدیران را در دستور کار قرار خواهد داد و از تایید مدیرانی که ویژگی های لازم اداره شرکت های بیمه را نداشته باشند خودداری خواهد کرد ضمن این که بر حاشیه توانگری شرکت های بیمه نیز نظارت کافی خواهد داشت و نخواهد گذاشت تا بیش از توان خود، ریسک بپذیرند.

وی تاکید کرد: آیین نامه نظارت مالی با تمام ابعاد،‌ اجرایی خواهد شد.

امین اضافه کرد: متاسفانه هم اکنون شرکت های بیمه سود حسابداری توزیع می‌ کنند بلکه باید ذخایر بیمه‌ای را به درستی محاسبه و لحاظ کنند.

رییس کل جدید بیمه مرکزی تصریح کرد: دولت به عنوان یکی از ذی نفعان صنعت بیمه  کشور از شرکت های بیمه هم مالیات بر سود و هم مالیات بر عملیات بیمه ای اخذ می کند و از طرفی هم عوارض متعددی بر صنعت بیمه تحمیل می شود که هزینه عملیاتی شرکت های بیمه را بالا می برد و عملیات بیمه گری بیشتر آنها را با زیان مواجه می سازد. این در حالی است که در اکثر کشورهای دنیا، محصولات بیمه ای از مالیات معاف اند زیرا بیمه یک محصول نامرئی است که به تقاضای آن از سوی مردم کم است.

وی ادامه داد: توسعه فرهنگ بیمه  و‌ ارزان کردن محصولات بیمه ای به افزایش تقاضا می انجامد که این امر مستلزم کاهش عوارض متعدد کنونی بر صنعت بیمه است چرا که این عوارض،‌ کالای بیمه را برای مردم گران کرده است.

امین تصریح کرد: در هیچ کجای دنیا از بیمه مالیات نمی گیرند به ویژه در بیمه های عمر و پس انداز و سرمایه گذاری که تقاضا به شدت کاهش و هزینه ها افزایش می یابد.

وی با تاکید بر ضرورت اجتناب دولت از انحصار و دخالت در امر بیمه گری، یادآور شد: دولت باید شرایط کسب و کار را متناسب با شرایط فراهم کند و زمینه رقابت در صنعت بیمه که یکی از رقابت پذیرترین بخش های اقتصادی کشور است را به وجود آورد چون انحصار مانع از خلاقیت،‌ ابتکار و رشد شرکت های بیمه می شود.

رییس کل بیمه مرکزی با بیان این نکته که کارکنان شرکت های بیمه یکی دیگر از ذی‌نفعان صنعت بیمه هستند،‌ گفت: مهم‌ترین وظیفه کارکنان شرکت های بیمه،‌پرداخت سریع و دقیق خسارت به بیمه گزاران است و  این امر اقتضا می کند که آنها حرفه ای، شریف و مردم‌دار باشند به همین دلیل سهامداران باید به انگیزه های مادی و معنوی کارکنان شرکت ها توجه کافی داشته باشند در غیر اینصورت مشتری مداری از بین خواهد رفت.

امین از نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه نیر به عنوان یکی دیگر از ذی‌نفعان این صنعت یاد کرد و که باید از امنیت شغلی و پاداش ‌ای مناسب بهره مند شوند.

وی در عین حال تاکید کرد: اولین ذی‌نفعان صنعت بیمه کشور،‌ مشتریان هستند که باید حق بیمه واقعی و متناسب بپردازند و به هنگام وقوع خسارت،‌ شرکت های بیمه خسارت آنها را دقیق،‌سریع و منصفانه پرداخت کنند.

وی در پایان گفت: من از وزیر اقتصاد پاکدست و شایسته دولت تدبیر و امید تشکر می کنم و امیدووارم بتوانم از تمام توانایی های خود در راستای اعتلای صنعت بیمه استفاده کنم. در عین حال از دولت تدبیر و امید که به مردم ایران امید داده تا تغییراتی متناسب با شوونات درخور ملت بوجود بیاورد قدردانی کنم.

در آیین معارفه رییس کل بیمه مرکزی تشریح شد:

چالش های پیش روی صنعت بیمه از سوی وزیر اقتصاد

وزیر اقتصاد در آیین معارفه رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تحریم ها، وضع عوارض نامتناسب بر فعالیت های شرکت های بیمه، کمبود نیروی انسانی متخصص، ضعف نوآوری در صنعت بیمه، وجود یک بازار انحصاری و دخالت های غیرضروری دولت در امر بنگاه داری همچنین ترکیب نامتوازن پورتفوی بیمه ای، حجم بالای حوادث طبیعی و جاده ای،  ضعف در نظام نظارت و نبود نظام نظارتی کارآمد و شناخت ناکافی جامعه از نقش و کارکردهای صنعت بیمه را از چالش های فراروی صنعت بیمه کشورمان خواند و ادامه داد: متاسفانه با وجود قدمت بالای صنعت بیمه در ایران، مردم بیمه را مترادف با خودرو و شخص ثالث می دانند و به همین دلیل برخی حوزه های بیمه ای که در دنیا جایگاه بالایی دارد در کشور ما جایگاهی ندارد و ضریب نفوذ بیمه  دو درصدی، زیبنده نظام جمهوری اسلامی ایران و مورد قبول دولت نیست که امید است با مدیریت جدید بیمه مرکزی و با همفکری همکاران بیمه‌ای،‌بتوانیم این ضریب را به طور محسوسی افزایش دهیم.

علی طیب نیا رسالت صنعت بیمه را تامین امنیت، توسعه آرامش و تولید اطمینان برای مردم دانست و تاکید کرد: حوزه بیمه از حوزه های راهبردی و کلیدی کشور و از اجزای مهم بازارهای مالی است که سهم به سزایی در رشد اقتصادی کشور دارد.

وی با اشاره به سهم کم بیمه از تولید ناخالص ملی یادآور شد: این سهم در مقایسه با کشورهای خارجی، شایسته نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.

طیب نیا، خاطرنشان کرد: از رییس کل جدید بیمه مرکزی انتظار داریم که در طول دوران مدیریت خود، ضریب نفوذ بیمه را به نحو چشمگیری افزایش دهد که این امر مستلزم افزایش تراز عملکرد شرکت های بیمه است.

وزیراقتصاد تاکید کرد: فقط مدیران حرفه ای و با دانش و مهارت های کافی هستند که می توانند صنعت بیمه را به سوی یک بازار رقابتی و کارآمد سوق دهند. از طرف دیگر چون شرکت های بیمه تعهدات مربوط به آینده را می‌فروشند بنابراین موضوع حقوق مردم و مشتریان از جمله مسایل مهمی است که باید مورد توجه حاکمیت و مدیران صنعت بیمه قرار بگیرد اما حمایت از بیمه گزاران بدون حمایت از بیمه گران و قرار دادن آنها در چارچوب های حرفه ای بیمه گری امکان پذیر نیست.

وی ادامه داد: هم اکنون بیشتر شرکت های بیمه به صورت سهامی عام اداره می شوند و از فعالان بورسی محسوب می شوند بنابراین قوانین حاکم بر بازار سرمایه و شرکت های بورسی باید مورد توجه بیمه مرکزی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: بیمه مرکزی باید به عنوان یک نهاد حاکمیتی، با بهره گیری از تجربه جهانی و استفاده از ویژگی های نظام های نظارتی رایج در دنیا و ابزارهای امروزی نظارت همچنین کنارگذاشتن روش های سنتی و کهنه نظارت و استقرار نظام غیرتعرفه ای، ساختار موزونی را طراحی و عملیاتی کند.

وی با بیان اینکه شفافیت و سلامت عملکرد حرفه ای شرکت های بیمه باید از سوی بیمه مرکزی مورد ارزیابی قرار گیرد،‌ گفت:‌ عوارض اخذ شده دولت و نهادهای ذی‌ربط از شرکت های بیمه در واقع از بیمه گزاران اخذ می شود پس باید در راستای کاهش خسارات استفاده شود.

وی درباره وظایف شورای عالی بیمه اضهار داشت:‌ این شورا به عنوان تصویب کننده مقررات بیمه ای باید در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با دقت بستر مناسب فعالیت حرفه ای را برای شرکت‌های بیمه فراهم کند.

طیب نیا، گسترش و تنوع محصولات بیمه ای، ایجاد فضای نوآوری و حفظ حقوق مالکیت معنوی نوآوران، توسعه فرهنگ بیمه و فراگیرشدن مفاهیم بیمه ای نزد مردم، استقرار نظام یکپارچه نظارت و هدایت الکترونیک و کاهش تصدی گری دولت در صنعت بیمه و تقویت نقش حاکمیتی و نظارتی بیمه مرکزی و کاهش نقش آن به عنوان رقیب شرکت های بیمه  همچنین استقرار کامل نظام غیرتعرفه ای را از اهداف راهبردی دولت تدبیر و امید در صنعت بیمه ذکر کرد.

 وی با بیان اینکه  امین، رییس کل جدید بیمه مرکزی از چهره های شناخته شده صنعت بیمه است که به خوبی از چالش ها و مشکلات صنعت بیمه و راهکارهای آن مطلع است از کارکنان بیمه مرکزی درخواست کرد در دوره جدید به تلاش های خود ادامه دهند تا مشکلات ناشی از تحریم به درستی مدیریت شود و گام های موثری در راستای توسعه صنعت بیمه برداشته و راهبردهای دولت عملی شود.

 

 

 دوشنبه 18 شهریور 1392


  27/12/91

خدمات رسانی شعب بیمه البرز در تعطیلات نوروزی

خدمات رسانی شعب بیمه البرز در تعطیلات نوروزی

خدمات رسانی شعب بیمه البرز در تعطیلات نوروزی
شعب بیمه البرز در روزهای تعطیل سوم و چهارم فروردین ۱۳۹۲ از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ آماده ارائه انواع خدمات بیمه‌ای اعم از صدور انواع بیمه نامه و پرداخت خسارت به هموطنان در سراسر کشور خواهند بود.
 به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز، شعبه های پونک، تخصصی خودرو، دماوند، نمونه و نعمت آباد در تهران و شعب آبادان،‌ آمل،‌ آذربایجان،‌ اراک، ‌اردبیل، ارومیه، ایلام،‌ اهواز،‌ بجنورد،‌ بندرانزلی،‌ بوشهر،‌ بندرامام خمینی،‌ بندرعباس،‌ بهارستان اصفهان،‌ بیرجند،‌ تنکابن،‌ چابهار،‌ خرم آباد،‌ رشت،‌ زاهدان،‌ زنجان،‌ ساری،‌ سمنان،‌ سنندج،‌ حافظ شیراز،‌ شهرکرد،‌ عسلویه،‌ قم،‌ قزوین،‌ کاشان،‌ کرج،‌ کرمان،‌ کرمانشاه،‌ گرگان،‌ فردوسی مشهد،‌ نوشهر،‌ همدان،‌ یاسوج و یزد بیمه البرز آماده خدمت رسانی به هموطنان هستند.
این گزارش حاکی است، تمام شعب تهران و سراسر کشور این شرکت به منظور رفاه حال هموطنان در روزهای غیرتعطیل نوروز 1392 طبق روال عادی آماده ارایه خدمات بیمه ای به مشتریان خواهند بود.

همچنین کارشناسان واحد سیار خسارت خودرو بیمه البرز در تهران تمامی روزهای نوروز به غیر از 13 فروردین از ساعت  هشت صبح تا 14 آماده ارایه خدمات در زمینه رسیدگی و پرداخت خسارت به بیمه‌گزاران و زیان‌دیدگان هستند. لازم است خسارت دیدگان برای استفاده از خدمات واحد سیار خسارت بیمه البرز با شماره 84325 تماس بگیرند تا در محل حادثه به خسارت رسیدگی شود.

 

یکشنبه 27 اسفند 1391

تمامي حقوق اين پايگاه اينترنتي براي شرکت بيمه البرز نمايندگي اماني فر کد 4827 محفوظ مي باشد. Copyright © 2013 Amanifar Insurance Co. All rights reserved.

POWERED BY 4GAP